Renesas Electronics Corporation DF2218UTF24
DF2218UTF24
قسمت نه:
DF2218UTF24
بسته:
100-TQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2218UTF24.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Shipping
موجودی:44
بسته / کیس:
100-TQFP
سری:
H8® H8S/2200
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Obsolete
سرعت:
24MHz
قابلیت اتصال:
SCI, SmartCard, USB
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
69
اندازه RAM:
12K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 6x10b
نوع اسیلاتور:
External
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
100-TQFP (12x12)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2218UTF24 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2218UTF24 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2218UTF24 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2218UTF24 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2218UTF24 DF2218UTF24V DF2218UTF24WV
بسته / کیس 100-TQFP 100-TQFP 100-TQFP
بسته بندی Tray Tray Tray
وضعیت محصول Obsolete Last Time Buy Obsolete
قابل برنامه ریزی Not Verified Not Verified Not Verified
اندازه هسته 16-Bit 16-Bit 16-Bit
سرعت 24MHz 24MHz 24MHz
قابلیت اتصال SCI, SmartCard, USB SCI, SmartCard, USB SCI, SmartCard, USB
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT DMA, POR, PWM, WDT DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 69 69 69
اندازه حافظه برنامه 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8)
نوع حافظه برنامه FLASH FLASH FLASH
اندازه EEPROM - - -
اندازه RAM 12K x 8 12K x 8 12K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده A/D 6x10b A/D 6x10b A/D 6x10b
نوع اسیلاتور External External External
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA) -20°C ~ 75°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA)