Renesas Electronics Corporation DF2218UTF24V
DF2218UTF24V
قسمت نه:
DF2218UTF24V
بسته:
100-TQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2218UTF24V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Shipping
موجودی:100
بسته / کیس:
100-TQFP
سری:
H8® H8S/2200
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
سرعت:
24MHz
قابلیت اتصال:
SCI, SmartCard, USB
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
69
اندازه RAM:
12K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 6x10b
نوع اسیلاتور:
External
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
100-TQFP (12x12)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2218UTF24V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2218UTF24V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2218UTF24V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2218UTF24V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2218UTF24V
شماره بخش DF2218UTF24V
سری H8® H8S/2200
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 24MHz
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 69
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 12K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده A/D 6x10b
نوع اسیلاتور External
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)