Renesas Electronics Corporation DF2134AFA20
DF2134AFA20
قسمت نه:
DF2134AFA20
بسته:
80-BQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2134AFA20.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Shipping
موجودی:15
بسته / کیس:
80-BQFP
سری:
H8® H8S/2100
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Obsolete
سرعت:
20MHz
قابلیت اتصال:
IrDA, SCI
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
58
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
80-QFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2134AFA20 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2134AFA20 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2134AFA20 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2134AFA20 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2134AFA20JG DF2134AFA20LG DF2134AFA20 DF2134AFA20V
بسته / کیس 80-BQFP 80-BQFP 80-BQFP 80-BQFP
بسته بندی Bulk Bulk Tray Tray
وضعیت محصول Active Active Obsolete Last Time Buy
قابل برنامه ریزی Not Verified Not Verified Not Verified Not Verified
اندازه هسته 16-Bit 16-Bit 16-Bit 16-Bit
سرعت 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI IrDA, SCI IrDA, SCI IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT POR, PWM, WDT POR, PWM, WDT POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 58 58 58 58
اندازه حافظه برنامه 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8)
نوع حافظه برنامه FLASH FLASH FLASH FLASH
اندازه EEPROM - - - -
اندازه RAM 4K x 8 4K x 8 4K x 8 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4V ~ 5.5V 4V ~ 5.5V 4V ~ 5.5V 4V ~ 5.5V
مبدل های داده A/D 8x10b; D/A 2x8b A/D 8x10b; D/A 2x8b A/D 8x10b; D/A 2x8b A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور Internal Internal Internal Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA) -20°C ~ 75°C (TA) -20°C ~ 75°C (TA) -20°C ~ 75°C (TA)