Renesas Electronics Corporation DF2134AFA20V
DF2134AFA20V
قسمت نه:
DF2134AFA20V
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2134AFA20V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Shipping
موجودی:46
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
سرعت:
20MHz
تعداد ورودی/خروجی:
58
اندازه حافظه برنامه:
128KB (128K x 8)
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2134AFA20V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2134AFA20V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2134AFA20V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2134AFA20V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2134AFA20V
شماره بخش DF2134AFA20V
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 20MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 58
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4V ~ 5.5V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)