Micro Commercial Co MCT1117B-3.3-TP
MCT1117B-3.3-TP
قسمت نه:
MCT1117B-3.3-TP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMCT1117B-3.3-TP.pdf
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
15V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.3V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
فعلی - عرضه (حداکثر):
10 mA
PSRR:
75dB (120Hz)
دمای عملیاتی:
-25°C ~ 125°C (TJ)
SOT-223
1. چگونه می‌توان MCT1117B-3.3-TP را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی MCT1117B-3.3-TP که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض MCT1117B-3.3-TP چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل MCT1117B-3.3-TP از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر MCT1117B-5.0-TP MCT1117B-1.8-TP MCT1117B-ADJ-TP MCT1117B-3.3-TP MCT1117B-2.5-TP
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 15V 15V 15V 15V 15V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V 1.8V 1.25V 3.3V 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - 13.7V - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A
جریان - خروجی 1A 1A 1A 1A 1A
فعلی - ساکن (Iq) - - - - -
فعلی - عرضه (حداکثر) 10 mA 10 mA - 10 mA 10 mA
PSRR 75dB (120Hz) 75dB (120Hz) 75dB (120Hz) 75dB (120Hz) 75dB (120Hz)