Micro Commercial Co MCT1117B-1.8-TP
MCT1117B-1.8-TP
قسمت نه:
MCT1117B-1.8-TP
تولید کننده:
Micro Commercial Co
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدMCT1117B-1.8-TP.pdf
توضیحات:
Interface
تولیدکننده:
Micro Commercial Co
سری:
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
15V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.3V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
فعلی - عرضه (حداکثر):
10 mA
PSRR:
75dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
دمای عملیاتی:
-25°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223
1. چگونه می‌توان MCT1117B-1.8-TP را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی MCT1117B-1.8-TP که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض MCT1117B-1.8-TP چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل MCT1117B-1.8-TP از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر MCT1117B-5.0-TP MCT1117B-1.8-TP MCT1117B-ADJ-TP MCT1117B-3.3-TP MCT1117B-2.5-TP
سری - - - - -
بسته بندی Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
وضعیت محصول Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Adjustable Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 15V 15V 15V 15V 15V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 5V 1.8V 1.25V 3.3V 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - 13.7V - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A 1.3V @ 1A
جریان - خروجی 1A 1A 1A 1A 1A
فعلی - ساکن (Iq) - - - - -
فعلی - عرضه (حداکثر) 10 mA 10 mA - 10 mA 10 mA
PSRR 75dB (120Hz) 75dB (120Hz) 75dB (120Hz) 75dB (120Hz) 75dB (120Hz)