Zilog IXD1504A321MR-G
IXD1504A321MR-G
قسمت نه:
IXD1504A321MR-G
تولید کننده:
Zilog
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدIXD1504A321MR-G.pdf
Zilog
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.67V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-25
1. چگونه می‌توان IXD1504A321MR-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی IXD1504A321MR-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض IXD1504A321MR-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل IXD1504A321MR-G از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر IXD1504A321MR-G
شماره بخش IXD1504A321MR-G
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C