Zilog IXD1504A1719R-G
IXD1504A1719R-G
قسمت نه:
IXD1504A1719R-G
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدIXD1504A1719R-G.pdf
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.7V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.47V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان IXD1504A1719R-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی IXD1504A1719R-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض IXD1504A1719R-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل IXD1504A1719R-G از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر IXD1504A1719R-G
شماره بخش IXD1504A1719R-G
سری -
بسته / کیس -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C