Zilog IXD1504A161MR-G
IXD1504A161MR-G
قسمت نه:
IXD1504A161MR-G
تولید کننده:
Zilog
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدIXD1504A161MR-G.pdf
توضیحات:
0.6UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN
تولیدکننده:
Zilog
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.54V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
1.27 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
ویژگی های کنترل:
Current Limit, Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-25
1. چگونه می‌توان IXD1504A161MR-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی IXD1504A161MR-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض IXD1504A161MR-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل IXD1504A161MR-G از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر IXD1504A161MR-G
شماره بخش IXD1504A161MR-G
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 1.27 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR -
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C