Vishay Siliconix SIP21107DVP-25-E3
SIP21107DVP-25-E3
قسمت نه:
SIP21107DVP-25-E3
بسته:
PowerPAK® TSC-75-6
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدSIP21107DVP-25-E3.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.5V 150MA TSC75-6
بسته / کیس:
PowerPAK® TSC-75-6
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
PSRR:
72dB ~ 38dB (1kHz ~ 100kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان SIP21107DVP-25-E3 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی SIP21107DVP-25-E3 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض SIP21107DVP-25-E3 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل SIP21107DVP-25-E3 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر SIP21107DVP-12-E3 SIP21107DVP-18-E3 SIP21107DVP-25-E3 SIP21107DVP-26-E3 SIP21107DVP-285-E3
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V 6V 6V 6V 6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.2V 1.8V 2.5V 2.6V 2.85V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - - - -
افت ولتاژ (حداکثر) - - 0.3V @ 150mA 0.22V @ 150mA 0.22V @ 150mA
جریان - خروجی 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 85 µA 85 µA 85 µA 85 µA 85 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - - - -
PSRR 72dB ~ 38dB (1kHz ~ 100kHz) 72dB ~ 38dB (1kHz ~ 100kHz) 72dB ~ 38dB (1kHz ~ 100kHz) 72dB ~ 38dB (1kHz ~ 100kHz) 72dB ~ 38dB (1kHz ~ 100kHz)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C