Vishay Siliconix SIP21106DVP-285-E3
SIP21106DVP-285-E3
قسمت نه:
SIP21106DVP-285-E3
تولید کننده:
Vishay Siliconix
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
PowerPAK® TSC-75-6
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدSIP21106DVP-285-E3.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 2.85V 150MA TSC75-6
تولیدکننده:
Vishay Siliconix
سری:
بسته / کیس:
PowerPAK® TSC-75-6
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.85V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.22V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
85 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
75dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان SIP21106DVP-285-E3 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی SIP21106DVP-285-E3 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض SIP21106DVP-285-E3 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل SIP21106DVP-285-E3 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر SIP21106DVP-12-E3 SIP21106DVP-18-E3 SIP21106DVP-25-E3 SIP21106DVP-26-E3 SIP21106DVP-285-E3
تولید کننده Vishay Siliconix Vishay Siliconix Vishay Siliconix Vishay Siliconix Vishay Siliconix
سری - - - - -
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V 6V 6V 6V 6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.2V 1.8V 2.5V 2.6V 2.85V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - - - -
افت ولتاژ (حداکثر) - - 0.3V @ 150mA 0.22V @ 150mA 0.22V @ 150mA
جریان - خروجی 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 85 µA 85 µA 85 µA 85 µA 85 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - - - -
PSRR 75dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz) 75dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz) 75dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz) 75dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz) 75dB ~ 40dB (1kHz ~ 100kHz)
ویژگی های کنترل Enable Enable Enable Enable Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C