Torex Semiconductor Ltd XC6501B35B0R-G
XC6501B35B0R-G
قسمت نه:
XC6501B35B0R-G
بسته:
4-XFBGA, WLBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدXC6501B35B0R-G.pdf
توضیحات:
IC REG LIN 3.55V 200MA WLP-4-01
بسته / کیس:
4-XFBGA, WLBGA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.55V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.35V @ 200mA
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
21 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
50dB (1kHz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
WLP-4-01
1. چگونه می‌توان XC6501B35B0R-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی XC6501B35B0R-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض XC6501B35B0R-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل XC6501B35B0R-G از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر XC6501B35B0R-G
شماره بخش XC6501B35B0R-G
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 200mA
فعلی - ساکن (Iq) 21 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 50dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
ویژگی های حفاظتی Over Current
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)