Torex Semiconductor Ltd XC6241B1519R-G
XC6241B1519R-G
قسمت نه:
XC6241B1519R-G
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدXC6241B1519R-G.pdf
توضیحات:
ULTRA-LOW SUPPLY CURRENT 0.6UA H
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.825V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
900 nA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Current Limit, Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 105°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
4-USPQ-B05 (1x1)
1. چگونه می‌توان XC6241B1519R-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی XC6241B1519R-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض XC6241B1519R-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل XC6241B1519R-G از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر XC6241B1519R-G
شماره بخش XC6241B1519R-G
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 900 nA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (1kHz)