Torex Semiconductor Ltd XC6223N331GR-G
XC6223N331GR-G
قسمت نه:
XC6223N331GR-G
تولید کننده:
Torex Semiconductor Ltd
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
4-UDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدXC6223N331GR-G.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4USP
تولیدکننده:
Torex Semiconductor Ltd
سری:
بسته / کیس:
4-UDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.305V @ 300mA
جریان - خروجی:
300mA
فعلی - ساکن (Iq):
220 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
80dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 105°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
4-USP (1.2x1.6)
1. چگونه می‌توان XC6223N331GR-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی XC6223N331GR-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض XC6223N331GR-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل XC6223N331GR-G از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر XC6223N331GR-G
شماره بخش XC6223N331GR-G
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 300mA
فعلی - ساکن (Iq) 220 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 80dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable