Torex Semiconductor Ltd XC6218P322HR-G
XC6218P322HR-G
قسمت نه:
XC6218P322HR-G
تولید کننده:
Torex Semiconductor Ltd
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
2-SFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدXC6218P322HR-G.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.2V 200MA 3USP
تولیدکننده:
Torex Semiconductor Ltd
سری:
بسته / کیس:
2-SFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.32V @ 100mA
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
5 µA
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
3-USP (1.2x1.2)
1. چگونه می‌توان XC6218P322HR-G را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی XC6218P322HR-G که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض XC6218P322HR-G چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل XC6218P322HR-G از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر XC6218P322HR-G
شماره بخش XC6218P322HR-G
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 200mA
فعلی - ساکن (Iq) 5 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR -
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C