Taiwan Semiconductor Corporation TS78L24CS
TS78L24CS
قسمت نه:
TS78L24CS
بسته:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدTS78L24CS.pdf
توضیحات:
3-TERMINAL 100MA FIXED 24V VOLTA
بسته / کیس:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
24V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.7V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
7 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
45dB (120Hz)
دمای عملیاتی:
0°C ~ 150°C (TJ)
بسته دستگاه تامین کننده:
8-SOP
1. چگونه می‌توان TS78L24CS را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی TS78L24CS که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض TS78L24CS چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل TS78L24CS از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر TS78L24CS RLG TS78L24CS
تولید کننده Taiwan Semiconductor Corporation Taiwan Semiconductor Corporation
سری - -
بسته / کیس 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 40V 40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 24V 24V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.7V @ 100mA (Typ) 1.7V @ 100mA
جریان - خروجی 100mA 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 7 mA 7 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 45dB (120Hz) 45dB (120Hz)
ویژگی های کنترل Current Limit Current Limit
ویژگی های حفاظتی Over Current, Over Temperature Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA) 0°C ~ 150°C (TJ)