Taiwan Semiconductor Corporation TS78L15ACY
TS78L15ACY
قسمت نه:
TS78L15ACY
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدTS78L15ACY.pdf
توضیحات:
3-TERMINAL 100MA FIXED 15V VOLTA
بسته / کیس:
TO-243AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
15V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.7V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
6.6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
39dB (120Hz)
دمای عملیاتی:
0°C ~ 150°C (TJ)
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-89
1. چگونه می‌توان TS78L15ACY را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی TS78L15ACY که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض TS78L15ACY چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل TS78L15ACY از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر TS78L15ACY RMG TS78L15ACY
تولید کننده Taiwan Semiconductor Corporation Taiwan Semiconductor Corporation
سری - -
بسته / کیس TO-243AA TO-243AA
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 35V 35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 15V 15V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.7V @ 100mA (Typ) 1.7V @ 100mA
جریان - خروجی 100mA 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 6.6 mA 6.6 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 39dB (120Hz) 39dB (120Hz)
ویژگی های کنترل Current Limit Current Limit
ویژگی های حفاظتی Over Current, Over Temperature Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA) 0°C ~ 150°C (TJ)