Taiwan Semiconductor Corporation TS78L12ACY
TS78L12ACY
قسمت نه:
TS78L12ACY
تولید کننده:
Taiwan Semiconductor Corporation
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدTS78L12ACY.pdf
توضیحات:
3-TERMINAL 100MA FIXED 12V VOLTA
تولیدکننده:
سری:
بسته / کیس:
TO-243AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.7V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
6.5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
42dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
Current Limit
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
0°C ~ 150°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-89
1. چگونه می‌توان TS78L12ACY را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی TS78L12ACY که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض TS78L12ACY چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل TS78L12ACY از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر TS78L12ACY RMG TS78L12ACY
تولید کننده Taiwan Semiconductor Corporation Taiwan Semiconductor Corporation
سری - -
بسته / کیس TO-243AA TO-243AA
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 35V 35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 12V 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.7V @ 100mA (Typ) 1.7V @ 100mA
جریان - خروجی 100mA 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 6.5 mA 6.5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 42dB (120Hz) 42dB (120Hz)
ویژگی های کنترل Current Limit Current Limit
ویژگی های حفاظتی Over Current, Over Temperature Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA) 0°C ~ 150°C (TJ)