Taiwan Semiconductor Corporation TS3480CX33
TS3480CX33
قسمت نه:
TS3480CX33
تولید کننده:
Taiwan Semiconductor Corporation
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
توضیحات:
100MA 3.3V LOW QUIESCENT CURRENT
تولیدکننده:
سری:
بسته / کیس:
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.1V @ 100mA
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
5 mA
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23
1. چگونه می‌توان TS3480CX33 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی TS3480CX33 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض TS3480CX33 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل TS3480CX33 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر TS3480CX33 RFG TS3480CX33
تولید کننده Taiwan Semiconductor Corporation Taiwan Semiconductor Corporation
سری - -
بسته / کیس TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 35V 35V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.1V @ 100mA 1.1V @ 100mA
جریان - خروجی 100mA 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 5 mA 5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR - -
ویژگی های کنترل - -
ویژگی های حفاظتی - -
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C (TJ)