Taiwan Semiconductor Corporation TS1117BCW25
TS1117BCW25
قسمت نه:
TS1117BCW25
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدTS1117BCW25.pdf
توضیحات:
1A 2.5V LOW DROPOUT VOLTAGE REGU
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
12V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.5V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (120Hz)
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C
SOT-223
1. چگونه می‌توان TS1117BCW25 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی TS1117BCW25 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض TS1117BCW25 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل TS1117BCW25 از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر TS1117BCW25 RPG TS1117BCW25
تولید کننده Taiwan Semiconductor Corporation Taiwan Semiconductor Corporation
سری - -
بسته / کیس TO-261-4, TO-261AA TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Active Active
پیکربندی خروجی Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 12V 12V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V 2.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.5V @ 1A 1.5V @ 1A
جریان - خروجی 1A 1A
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) - -
PSRR 60dB (120Hz) 60dB (120Hz)
ویژگی های کنترل - -
ویژگی های حفاظتی Over Current, Over Temperature Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C