Taiwan Semiconductor Corporation TS1117BCW12
TS1117BCW12
قسمت نه:
TS1117BCW12
تولید کننده:
Taiwan Semiconductor Corporation
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدTS1117BCW12.pdf
توضیحات:
1A 1.2V LOW DROPOUT VOLTAGE REGU
تولیدکننده:
سری:
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
12V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.5V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
60dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223
1. چگونه می‌توان TS1117BCW12 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی TS1117BCW12 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض TS1117BCW12 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل TS1117BCW12 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر TS1117BCW12
شماره بخش TS1117BCW12
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 12V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.5V @ 1A
جریان - خروجی 1A
فعلی - ساکن (Iq) 10 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 60dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C