STMicroelectronics LK112M55TR
LK112M55TR
قسمت نه:
LK112M55TR
تولید کننده:
STMicroelectronics
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLK112M55TR.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 5.5V 150MA SOT23-5
تولیدکننده:
STMicroelectronics
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
14V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.35V @ 150mA
جریان - خروجی:
150mA
فعلی - ساکن (Iq):
250 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
55dB (400Hz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-30°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان LK112M55TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی LK112M55TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض LK112M55TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل LK112M55TR از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر LK112M55TR
شماره بخش LK112M55TR
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 14V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 150mA
فعلی - ساکن (Iq) 250 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 55dB (400Hz)
ویژگی های کنترل Enable
دمای عملیاتی -30°C ~ 125°C