STMicroelectronics LDK220U32R
LDK220U32R
قسمت نه:
LDK220U32R
تولید کننده:
STMicroelectronics
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-243AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLDK220U32R.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT89
تولیدکننده:
STMicroelectronics
سری:
بسته / کیس:
TO-243AA
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
13.2V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
90 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
100 µA
PSRR:
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-89
1. چگونه می‌توان LDK220U32R را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی LDK220U32R که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض LDK220U32R چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل LDK220U32R از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر LDK220U32R
شماره بخش LDK220U32R
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 13.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) -
جریان - خروجی 200mA
فعلی - ساکن (Iq) 90 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 100 µA
PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل Enable