STMicroelectronics LDK220M35R
LDK220M35R
قسمت نه:
LDK220M35R
تولید کننده:
STMicroelectronics
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
توضیحات:
LINEAR IC'S
تولیدکننده:
STMicroelectronics
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Bulk
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
13.2V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
90 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
100 µA
PSRR:
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Current Limit, Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان LDK220M35R را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی LDK220M35R که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض LDK220M35R چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل LDK220M35R از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر LDK220M35R
شماره بخش LDK220M35R
سری -
بسته بندی Bulk
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 13.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) -
جریان - خروجی 200mA
فعلی - ساکن (Iq) 90 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 100 µA
PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)