STMicroelectronics LD56050DPU115R
LD56050DPU115R
قسمت نه:
LD56050DPU115R
تولید کننده:
STMicroelectronics
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
4-XDFN Exposed Pad
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدLD56050DPU115R.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 1.15V 500MA 4DFN
تولیدکننده:
STMicroelectronics
سری:
بسته / کیس:
4-XDFN Exposed Pad
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
5.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
1.15V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.25V @ 500mA
جریان - خروجی:
500mA
فعلی - ساکن (Iq):
40 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TJ)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
4-DFN (1.2x1.2)
1. چگونه می‌توان LD56050DPU115R را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی LD56050DPU115R که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض LD56050DPU115R چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل LD56050DPU115R از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر LD56050DPU115R
شماره بخش LD56050DPU115R
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 5.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 500mA
فعلی - ساکن (Iq) 40 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 75dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TJ)