STMicroelectronics L78L10ACZ-TR
L78L10ACZ-TR
قسمت نه:
L78L10ACZ-TR
تولید کننده:
STMicroelectronics
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدL78L10ACZ-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 10V 100MA TO92-3
تولیدکننده:
STMicroelectronics
سری:
بسته / کیس:
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
30V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
10V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
جریان - خروجی:
100mA
فعلی - ساکن (Iq):
5.5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر):
6 mA
PSRR:
45dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Through Hole
بسته دستگاه تامین کننده:
TO-92-3
1. چگونه می‌توان L78L10ACZ-TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی L78L10ACZ-TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض L78L10ACZ-TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل L78L10ACZ-TR از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر L78L10ACZ-TR
شماره بخش L78L10ACZ-TR
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 30V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 10V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) -
جریان - خروجی 100mA
فعلی - ساکن (Iq) 5.5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) 6 mA
PSRR 45dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C