Rohm Semiconductor BU31TD3WG-TR
BU31TD3WG-TR
قسمت نه:
BU31TD3WG-TR
تولید کننده:
Rohm Semiconductor
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدBU31TD3WG-TR.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.1V 200MA 5SSOP
تولیدکننده:
Rohm Semiconductor
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.1V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.46V @ 200mA
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
60 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB (1kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
5-SSOP
1. چگونه می‌توان BU31TD3WG-TR را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی BU31TD3WG-TR که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض BU31TD3WG-TR چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل BU31TD3WG-TR از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر BU31TD3WG-TR
شماره بخش BU31TD3WG-TR
سری -
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
جریان - خروجی 200mA
فعلی - ساکن (Iq) 60 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 70dB (1kHz)
ویژگی های کنترل Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C