Richtek USA Inc. RT9178-26GB
RT9178-26GB
قسمت نه:
RT9178-26GB
تولید کننده:
Richtek USA Inc.
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
SC-74A, SOT-753
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRT9178-26GB.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 2.6V 200MA SOT23-5
تولیدکننده:
Richtek USA Inc.
سری:
بسته / کیس:
SC-74A, SOT-753
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
2.6V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
0.3V @ 200mA
جریان - خروجی:
200mA
فعلی - ساکن (Iq):
150 µA
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل:
Enable
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-23-5
1. چگونه می‌توان RT9178-26GB را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RT9178-26GB که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RT9178-26GB چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RT9178-26GB از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر RT9178-25GB RT9178-26GB RT9178-2HGB RT9178-30GB
تولید کننده Richtek USA Inc. Richtek USA Inc. Richtek USA Inc. Richtek USA Inc.
سری - - - -
بسته / کیس SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753 SC-74A, SOT-753
بسته بندی Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
پیکربندی خروجی Positive Positive Positive Positive
نوع خروجی Fixed Fixed Fixed Fixed
تعداد رگولاتورها 1 1 1 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 6V 6V 6V 6V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 2.5V 2.6V 2.85V 3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) - - - -
افت ولتاژ (حداکثر) 0.3V @ 200mA 0.3V @ 200mA 0.3V @ 200mA 0.3V @ 200mA
جریان - خروجی 200mA 200mA 200mA 200mA
فعلی - ساکن (Iq) 150 µA 150 µA 150 µA 150 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) - - - -
PSRR 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz) 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz) 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz) 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 10kHz)
ویژگی های کنترل Enable Enable Enable Enable
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C