Renesas Electronics Corporation R4F2472VBR34V
R4F2472VBR34V
قسمت نه:
R4F2472VBR34V
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
176-LFBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدR4F2472VBR34V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 512KB FLSH 176LFBGA
Shipping
موجودی:17
تولیدکننده:
بسته / کیس:
176-LFBGA
سری:
H8® H8S/2400
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Not For New Designs
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8S/2600
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
34MHz
قابلیت اتصال:
Ethernet, I2C, LPC, PECI, SCI, SSU, USB
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
110
اندازه حافظه برنامه:
512KB (512K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
40K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
3V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 8x10b
نوع اسیلاتور:
External
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
176-LFBGA (13x13)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان R4F2472VBR34V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی R4F2472VBR34V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض R4F2472VBR34V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل R4F2472VBR34V از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر R4F2472VBR34V
شماره بخش R4F2472VBR34V
سری H8® H8S/2400
بسته بندی Tray
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8S/2600
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 34MHz
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 110
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 40K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 3V ~ 3.6V
مبدل های داده A/D 8x10b
نوع اسیلاتور External
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)