Renesas Electronics Corporation HD6417750RBP200V
HD6417750RBP200V
قسمت نه:
HD6417750RBP200V
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
256-BBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدHD6417750RBP200V.pdf
توضیحات:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA
Shipping
موجودی:12
تولیدکننده:
بسته / کیس:
256-BBGA
سری:
SuperH® SH7750
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
SH-4
اندازه هسته:
32-Bit Single-Core
سرعت:
200MHz
قابلیت اتصال:
EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
28
اندازه حافظه برنامه:
نوع حافظه برنامه:
ROMless
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
48K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
1.35V ~ 1.6V
مبدل های داده:
نوع اسیلاتور:
External
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
256-BGA (27x27)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان HD6417750RBP200V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی HD6417750RBP200V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض HD6417750RBP200V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل HD6417750RBP200V از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر HD6417750RBP200V
شماره بخش HD6417750RBP200V
سری SuperH® SH7750
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی SH-4
اندازه هسته 32-Bit Single-Core
سرعت 200MHz
لوازم جانبی DMA, POR, WDT
تعداد ورودی/خروجی 28
اندازه حافظه برنامه -
نوع حافظه برنامه ROMless
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 48K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 1.35V ~ 1.6V
مبدل های داده -
نوع اسیلاتور External
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)