Renesas Electronics Corporation HD6417705BP100V
HD6417705BP100V
قسمت نه:
HD6417705BP100V
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
208-TFBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدHD6417705BP100V.pdf
توضیحات:
IC MCU 32BIT ROMLESS 208TFBGA
Shipping
موجودی:26
تولیدکننده:
بسته / کیس:
208-TFBGA
سری:
SuperH® SH7700
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
SH-3
اندازه هسته:
32-Bit Single-Core
سرعت:
100MHz
قابلیت اتصال:
EBI/EMI, FIFO, IrDA, SCI, USB
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
105
اندازه حافظه برنامه:
نوع حافظه برنامه:
ROMless
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
32K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
1.4V ~ 1.6V
مبدل های داده:
A/D 4x10b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
208-TFBGA (12x12)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان HD6417705BP100V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی HD6417705BP100V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض HD6417705BP100V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل HD6417705BP100V از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر HD6417705BP100V
شماره بخش HD6417705BP100V
سری SuperH® SH7700
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی SH-3
اندازه هسته 32-Bit Single-Core
سرعت 100MHz
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 105
اندازه حافظه برنامه -
نوع حافظه برنامه ROMless
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 32K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 1.4V ~ 1.6V
مبدل های داده A/D 4x10b
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)