Renesas Electronics Corporation DS72060W200FPV
DS72060W200FPV
قسمت نه:
DS72060W200FPV
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
176-LQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDS72060W200FPV.pdf
توضیحات:
IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFQFP
Shipping
موجودی:65
تولیدکننده:
بسته / کیس:
176-LQFP
سری:
SuperH® SH7200
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Obsolete
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
SH-2A
اندازه هسته:
32-Bit Single-Core
سرعت:
200MHz
قابلیت اتصال:
EBI/EMI, FIFO, I2C, SCI
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
71
اندازه حافظه برنامه:
نوع حافظه برنامه:
ROMless
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
128K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
1.15V ~ 1.35V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
176-LFQFP (24x24)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DS72060W200FPV را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DS72060W200FPV که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DS72060W200FPV چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DS72060W200FPV از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DS72060W200FPV
شماره بخش DS72060W200FPV
سری SuperH® SH7200
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Obsolete
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی SH-2A
اندازه هسته 32-Bit Single-Core
سرعت 200MHz
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 71
اندازه حافظه برنامه -
نوع حافظه برنامه ROMless
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 128K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 1.15V ~ 1.35V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 85°C (TA)