Renesas Electronics Corporation DF3048FI16V
DF3048FI16V
قسمت نه:
DF3048FI16V
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
100-BFQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF3048FI16V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP
Shipping
موجودی:9
تولیدکننده:
بسته / کیس:
100-BFQFP
سری:
H8® H8/300H
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Obsolete
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8/300H
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
16MHz
قابلیت اتصال:
SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
70
اندازه حافظه برنامه:
128KB (128K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4.5V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
100-QFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF3048FI16V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF3048FI16V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF3048FI16V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF3048FI16V از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DF3048FI16V
شماره بخش DF3048FI16V
سری H8® H8/300H
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Obsolete
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8/300H
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 16MHz
قابلیت اتصال SCI, SmartCard
لوازم جانبی DMA, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 70
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4.5V ~ 5.5V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)