Renesas Electronics Corporation DF2646RFC20J
DF2646RFC20J
قسمت نه:
DF2646RFC20J
بسته:
144-BFQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2646RFC20J.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 144QFP
Shipping
موجودی:13
بسته / کیس:
144-BFQFP
سری:
H8® H8S/2600
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
پردازنده اصلی:
H8S/2600
سرعت:
20MHz
قابلیت اتصال:
CANbus, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
LCD, Motor control PWM, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
92
اندازه حافظه برنامه:
128KB (128K x 8)
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4.5V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 12x10b
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
144-QFP (20x20)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2646RFC20J را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2646RFC20J که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2646RFC20J چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2646RFC20J از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2646RFC20J DF2646RFC20JV
تولید کننده Renesas Electronics Corporation Renesas Electronics Corporation
بسته / کیس 144-BFQFP 144-BFQFP
بسته بندی Bulk Tray
وضعیت محصول Active Obsolete
قابل برنامه ریزی Not Verified Not Verified
اندازه هسته 16-Bit 16-Bit
سرعت 20MHz 20MHz
قابلیت اتصال CANbus, SCI, SmartCard CANbus, SCI, SmartCard
لوازم جانبی LCD, Motor control PWM, POR, PWM, WDT LCD, Motor control PWM, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 92 92
اندازه حافظه برنامه 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8)
نوع حافظه برنامه FLASH FLASH
اندازه EEPROM - -
اندازه RAM 4K x 8 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V
مبدل های داده A/D 12x10b A/D 12x10b
نوع اسیلاتور Internal Internal
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA) -40°C ~ 85°C (TA)