Renesas Electronics Corporation DF2643T25V
DF2643T25V
قسمت نه:
DF2643T25V
بسته:
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2643T25V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 256KB FLASH
Shipping
موجودی:79
سری:
H8® H8S/2600
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
پردازنده اصلی:
H8S/2600
سرعت:
25MHz
قابلیت اتصال:
I2C, IrDA, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
96
اندازه حافظه برنامه:
256KB (256K x 8)
اندازه RAM:
16K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
3V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 16x10b; D/A 4x8b
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2643T25V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2643T25V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2643T25V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2643T25V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2643T25V
شماره بخش DF2643T25V
بسته / کیس -
سری H8® H8S/2600
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8S/2600
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 25MHz
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 96
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 16K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 3V ~ 3.6V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)