Renesas Electronics Corporation DF2377RVFQ33WV
DF2377RVFQ33WV
قسمت نه:
DF2377RVFQ33WV
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
144-LQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2377RVFQ33WV.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 144LQFP
Shipping
موجودی:80
تولیدکننده:
بسته / کیس:
144-LQFP
سری:
H8® H8S/2300
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8S/2000
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
33MHz
قابلیت اتصال:
I2C, IrDA, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
96
اندازه حافظه برنامه:
384KB (384K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
24K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
3V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 16x10b; D/A 6x8b
نوع اسیلاتور:
External
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
144-LQFP (20x20)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2377RVFQ33WV را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2377RVFQ33WV که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2377RVFQ33WV چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2377RVFQ33WV از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DF2377RVFQ33WV
شماره بخش DF2377RVFQ33WV
سری H8® H8S/2300
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8S/2000
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 33MHz
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 96
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 24K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 3V ~ 3.6V
نوع اسیلاتور External
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)