Renesas Electronics Corporation DF2329VTE25V
DF2329VTE25V
قسمت نه:
DF2329VTE25V
بسته:
120-TQFP
توضیحات:
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 120TQFP
Shipping
موجودی:96
بسته / کیس:
120-TQFP
سری:
H8® H8S/2300
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Obsolete
سرعت:
25MHz
قابلیت اتصال:
SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
86
اندازه حافظه برنامه:
384KB (384K x 8)
اندازه RAM:
32K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
120-TQFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2329VTE25V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2329VTE25V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2329VTE25V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2329VTE25V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2329VTE25V
شماره بخش DF2329VTE25V
سری H8® H8S/2300
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Obsolete
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 25MHz
قابلیت اتصال SCI, SmartCard
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 86
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 32K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)