Renesas Electronics Corporation DF2329BVF25WV
DF2329BVF25WV
قسمت نه:
DF2329BVF25WV
بسته:
128-BFQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2329BVF25WV.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 128QFP
Shipping
موجودی:45
بسته / کیس:
128-BFQFP
سری:
H8® H8S/2300
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
پردازنده اصلی:
H8S/2000
سرعت:
25MHz
قابلیت اتصال:
SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
86
اندازه حافظه برنامه:
384KB (384K x 8)
اندازه RAM:
32K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
128-QFP (14x20)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2329BVF25WV را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2329BVF25WV که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2329BVF25WV چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2329BVF25WV از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2329BVF25WV
شماره بخش DF2329BVF25WV
سری H8® H8S/2300
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8S/2000
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 25MHz
قابلیت اتصال SCI, SmartCard
لوازم جانبی DMA, POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 86
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 32K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)