Renesas Electronics Corporation DF2238BTE13
DF2238BTE13
قسمت نه:
DF2238BTE13
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
100-TQFP
توضیحات:
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Shipping
موجودی:51
تولیدکننده:
بسته / کیس:
100-TQFP
سری:
H8® H8S/2200
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8S/2000
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
13MHz
قابلیت اتصال:
I2C, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
72
اندازه حافظه برنامه:
256KB (256K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
16K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
3V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
100-TQFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2238BTE13 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2238BTE13 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2238BTE13 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2238BTE13 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DF2238BTE13 DF2238BTE13V
تولید کننده Renesas Electronics Corporation Renesas Electronics Corporation
بسته / کیس 100-TQFP 100-TQFP
بسته بندی Bulk Tray
وضعیت محصول Active Last Time Buy
قابل برنامه ریزی Not Verified Not Verified
اندازه هسته 16-Bit 16-Bit
سرعت 13MHz 13MHz
قابلیت اتصال I2C, SCI, SmartCard I2C, SCI, SmartCard
لوازم جانبی POR, PWM, WDT POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 72 72
اندازه حافظه برنامه 256KB (256K x 8) 256KB (256K x 8)
نوع حافظه برنامه FLASH FLASH
اندازه EEPROM - -
اندازه RAM 16K x 8 16K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 3V ~ 5.5V 3V ~ 5.5V
مبدل های داده A/D 8x10b; D/A 2x8b A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور Internal Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA) -20°C ~ 75°C (TA)