Renesas Electronics Corporation DF2144AVTE10V
DF2144AVTE10V
قسمت نه:
DF2144AVTE10V
بسته:
100-TQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2144AVTE10V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP
Shipping
موجودی:78
بسته / کیس:
100-TQFP
سری:
H8® H8S/2100
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
سرعت:
10MHz
قابلیت اتصال:
IrDA, SCI
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
74
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
100-TQFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2144AVTE10V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2144AVTE10V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2144AVTE10V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2144AVTE10V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2144AVTE10V
شماره بخش DF2144AVTE10V
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 10MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 74
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)