Renesas Electronics Corporation DF2144AFA20V
DF2144AFA20V
قسمت نه:
DF2144AFA20V
بسته:
100-BFQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2144AFA20V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP
Shipping
موجودی:65
بسته / کیس:
100-BFQFP
سری:
H8® H8S/2100
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
سرعت:
20MHz
قابلیت اتصال:
IrDA, SCI
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
74
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
100-QFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2144AFA20V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2144AFA20V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2144AFA20V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2144AFA20V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2144AFA20V
شماره بخش DF2144AFA20V
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 20MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 74
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4V ~ 5.5V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)