Renesas Electronics Corporation DF2134AVFA10V
DF2134AVFA10V
قسمت نه:
DF2134AVFA10V
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2134AVFA10V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Shipping
موجودی:60
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
سرعت:
10MHz
تعداد ورودی/خروجی:
58
اندازه حافظه برنامه:
128KB (128K x 8)
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 3.6V
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2134AVFA10V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2134AVFA10V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2134AVFA10V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2134AVFA10V از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2134AVFA10V
شماره بخش DF2134AVFA10V
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 10MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 58
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 3.6V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)