Renesas Electronics Corporation DF2132RFA20J
DF2132RFA20J
قسمت نه:
DF2132RFA20J
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2132RFA20J.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
Shipping
موجودی:32
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
سرعت:
20MHz
تعداد ورودی/خروجی:
57
اندازه حافظه برنامه:
64KB (64K x 8)
اندازه RAM:
2K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2132RFA20J را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2132RFA20J که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2132RFA20J چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2132RFA20J از نقص مذکور مطلع شویم.
تصویر DF2132RFA20J
شماره بخش DF2132RFA20J
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 20MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 57
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 2K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4V ~ 5.5V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)