Renesas Electronics Corporation DF2132FA20
DF2132FA20
قسمت نه:
DF2132FA20
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
80-BQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2132FA20.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP
Shipping
موجودی:20
تولیدکننده:
بسته / کیس:
80-BQFP
سری:
H8® H8S/2100
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8S/2000
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
20MHz
قابلیت اتصال:
IrDA, SCI
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
57
اندازه حافظه برنامه:
64KB (64K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
2K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b; D/A 2x8b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
80-QFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2132FA20 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2132FA20 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2132FA20 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2132FA20 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DF2132FA20
شماره بخش DF2132FA20
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8S/2000
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 20MHz
قابلیت اتصال IrDA, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 57
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 2K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4V ~ 5.5V
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)