Renesas Electronics Corporation DF2128FA20
DF2128FA20
قسمت نه:
DF2128FA20
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
64-BQFP
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2128FA20.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFP
Shipping
موجودی:10
تولیدکننده:
بسته / کیس:
64-BQFP
سری:
H8® H8S/2100
بسته بندی:
Bag
وضعیت محصول:
Obsolete
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8S/2000
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
20MHz
قابلیت اتصال:
I2C, SCI
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
43
اندازه حافظه برنامه:
128KB (128K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
4.5V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
64-QFP (14x14)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2128FA20 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2128FA20 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2128FA20 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2128FA20 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DF2128FA20 DF2128FA20V
تولید کننده Renesas Electronics Corporation Renesas Electronics Corporation
بسته / کیس 64-BQFP 64-BQFP
بسته بندی Bag Tray
وضعیت محصول Obsolete Obsolete
قابل برنامه ریزی Not Verified Not Verified
اندازه هسته 16-Bit 16-Bit
سرعت 20MHz 20MHz
قابلیت اتصال I2C, SCI I2C, SCI
لوازم جانبی POR, PWM, WDT POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 43 43
اندازه حافظه برنامه 128KB (128K x 8) 128KB (128K x 8)
نوع حافظه برنامه FLASH FLASH
اندازه EEPROM - -
اندازه RAM 4K x 8 4K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 4.5V ~ 5.5V 4.5V ~ 5.5V
مبدل های داده A/D 8x10b A/D 8x10b
نوع اسیلاتور Internal Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA) -20°C ~ 75°C (TA)