Renesas Electronics Corporation DF2117VBG20V
DF2117VBG20V
قسمت نه:
DF2117VBG20V
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
176-LFBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدDF2117VBG20V.pdf
توضیحات:
IC MCU 16BIT 160KB FLSH 176LFBGA
Shipping
موجودی:25
تولیدکننده:
بسته / کیس:
176-LFBGA
سری:
H8® H8S/2100
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Last Time Buy
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8S/2600
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
20MHz
قابلیت اتصال:
FIFO, I2C, LPC, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
128
اندازه حافظه برنامه:
160KB (160K x 8)
نوع حافظه برنامه:
FLASH
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
8K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
3V ~ 3.6V
مبدل های داده:
A/D 16x10b
نوع اسیلاتور:
External
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
176-LFBGA (13x13)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان DF2117VBG20V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی DF2117VBG20V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض DF2117VBG20V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل DF2117VBG20V از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر DF2117VBG20V
شماره بخش DF2117VBG20V
سری H8® H8S/2100
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Last Time Buy
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8S/2600
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 20MHz
لوازم جانبی POR, PWM, WDT
تعداد ورودی/خروجی 128
نوع حافظه برنامه FLASH
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 8K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 3V ~ 3.6V
مبدل های داده A/D 16x10b
نوع اسیلاتور External
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)