Renesas Electronics Corporation D6417751RBP200DV
D6417751RBP200DV
قسمت نه:
D6417751RBP200DV
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
256-BBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدD6417751RBP200DV.pdf
توضیحات:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA
Shipping
موجودی:18
تولیدکننده:
بسته / کیس:
256-BBGA
سری:
SuperH® SH7750
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
SH-4
اندازه هسته:
32-Bit Single-Core
سرعت:
200MHz
قابلیت اتصال:
EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
39
اندازه حافظه برنامه:
نوع حافظه برنامه:
ROMless
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
48K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
1.35V ~ 1.6V
مبدل های داده:
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
256-BGA (27x27)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان D6417751RBP200DV را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی D6417751RBP200DV که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض D6417751RBP200DV چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل D6417751RBP200DV از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر D6417751RBP200DV
شماره بخش D6417751RBP200DV
سری SuperH® SH7750
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی SH-4
اندازه هسته 32-Bit Single-Core
سرعت 200MHz
لوازم جانبی DMA, POR, WDT
تعداد ورودی/خروجی 39
اندازه حافظه برنامه -
نوع حافظه برنامه ROMless
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 48K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 1.35V ~ 1.6V
مبدل های داده -
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)