Renesas Electronics Corporation D6417750RBA240HVU0
D6417750RBA240HVU0
قسمت نه:
D6417750RBA240HVU0
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
256-BBGA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدD6417750RBA240HVU0.pdf
توضیحات:
IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA
Shipping
موجودی:17
تولیدکننده:
بسته / کیس:
256-BBGA
سری:
SuperH® SH7750
بسته بندی:
Tray
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
SH-4
اندازه هسته:
32-Bit Single-Core
سرعت:
240MHz
قابلیت اتصال:
EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
لوازم جانبی:
DMA, POR, WDT
تعداد ورودی/خروجی:
28
اندازه حافظه برنامه:
نوع حافظه برنامه:
ROMless
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
48K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
1.4V ~ 1.6V
مبدل های داده:
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-40°C ~ 85°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
256-BGA (27x27)
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان D6417750RBA240HVU0 را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی D6417750RBA240HVU0 که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض D6417750RBA240HVU0 چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل D6417750RBA240HVU0 از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر D6417750RBA240HVU0
شماره بخش D6417750RBA240HVU0
سری SuperH® SH7750
بسته بندی Tray
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی SH-4
اندازه هسته 32-Bit Single-Core
سرعت 240MHz
لوازم جانبی DMA, POR, WDT
تعداد ورودی/خروجی 28
اندازه حافظه برنامه -
نوع حافظه برنامه ROMless
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 48K x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 1.4V ~ 1.6V
مبدل های داده -
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)