Renesas Electronics Corporation D13002F17V
D13002F17V
قسمت نه:
D13002F17V
تولید کننده:
Renesas Electronics Corporation
دسته‌بندی:
میکروکنترلرها
بسته:
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدD13002F17V.pdf
توضیحات:
MCU H8/300H / H8/3002
Shipping
موجودی:26
تولیدکننده:
بسته / کیس:
سری:
H8® H8/300H
بسته بندی:
Bulk
وضعیت محصول:
Active
قابل برنامه ریزی:
Not Verified
پردازنده اصلی:
H8/300H
اندازه هسته:
16-Bit
سرعت:
17MHz
قابلیت اتصال:
SCI
لوازم جانبی:
تعداد ورودی/خروجی:
اندازه حافظه برنامه:
نوع حافظه برنامه:
ROMless
اندازه EEPROM:
اندازه RAM:
512 x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd):
2.7V ~ 5.5V
مبدل های داده:
A/D 8x10b
نوع اسیلاتور:
Internal
دمای عملیاتی:
-20°C ~ 75°C (TA)
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
بسته دستگاه تامین کننده:
بسته دستگاه تامین کننده:
1. چگونه می‌توان D13002F17V را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی D13002F17V که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض D13002F17V چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل D13002F17V از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر D13002F17V
شماره بخش D13002F17V
بسته / کیس -
سری H8® H8/300H
بسته بندی Bulk
وضعیت محصول Active
قابل برنامه ریزی Not Verified
پردازنده اصلی H8/300H
اندازه هسته 16-Bit
سرعت 17MHz
قابلیت اتصال SCI
لوازم جانبی -
تعداد ورودی/خروجی -
اندازه حافظه برنامه -
نوع حافظه برنامه ROMless
اندازه EEPROM -
اندازه RAM 512 x 8
ولتاژ - منبع تغذیه (Vcc/Vdd) 2.7V ~ 5.5V
مبدل های داده A/D 8x10b
نوع اسیلاتور Internal
دمای عملیاتی -20°C ~ 75°C (TA)