onsemi RC1117S33T
RC1117S33T
قسمت نه:
RC1117S33T
تولید کننده:
onsemi
دسته‌بندی:
رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای خطی، کم خروجی (LDO).
بسته:
TO-261-4, TO-261AA
دیتاشیت:
تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتدRC1117S33T.pdf
توضیحات:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-4
تولیدکننده:
onsemi
سری:
بسته / کیس:
TO-261-4, TO-261AA
بسته بندی:
Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول:
Obsolete
ولتاژ - ورودی (حداکثر):
7.5V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت):
3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر):
افت ولتاژ (حداکثر):
1.2V @ 1A
جریان - خروجی:
1A
فعلی - ساکن (Iq):
فعلی - عرضه (حداکثر):
PSRR:
72dB (120Hz)
ویژگی های کنترل:
ویژگی های حفاظتی:
Over Current, Over Temperature
دمای عملیاتی:
0°C ~ 125°C
درجه:
صلاحیت:
نوع نصب:
Surface Mount
بسته دستگاه تامین کننده:
SOT-223-4
1. چگونه می‌توان RC1117S33T را در تریکاپ الکترونیک (شن‌ژن) شرکت لیمیتد سفارش داد؟
3. آیا قیمت و موجودی RC1117S33T که نمایش داده می‌شود دقیق است؟
4. چه فرم‌های پرداختی پذیرفته می‌شوند؟
نکات مهم: برخی از سفارشات با برخی روش‌های پرداخت ممکن است نیاز به هزینه‌های اضافی داشته باشند.
5. حمل‌ونقل چگونه ترتیب داده می‌شود؟
6. فرآیند بازگشت یا تعویض RC1117S33T چگونه است؟
(2) ما تا 90 روز پس از تحویل RC1117S33T از نقص مذکور مطلع شویم.
(3) شماره قطعه استفاده‌نشده باشد و تنها در بسته‌بندی اصلی بازنشده باشد.
دو فرآیند برای بازگشت محصولات:
(1) اطلاع‌رسانی به ما در مدت 90 روز
(2) دریافت مجوز بازگشت
اگر به هر نوع خدمات پس از فروش نیاز دارید، لطفاً بدون تردید با ما تماس بگیرید.
تصویر RC1117S33T
شماره بخش RC1117S33T
سری -
بسته بندی Tape & Reel (TR)
وضعیت محصول Obsolete
پیکربندی خروجی Positive
نوع خروجی Fixed
تعداد رگولاتورها 1
ولتاژ - ورودی (حداکثر) 7.5V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
افت ولتاژ (حداکثر) 1.2V @ 1A
جریان - خروجی 1A
فعلی - ساکن (Iq) -
فعلی - عرضه (حداکثر) -
PSRR 72dB (120Hz)
ویژگی های کنترل -
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C